Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Róbert Döme kritizuje: Musíme sa spamätať. To, čo niektorí predvádzajú, je extrém

KOŠICE - Podľa trénera hokejistov HK Dukla Trenčín Róberta Dömeho si niektorí jeho zverenci musia vstúpiť do svedomia. Reagoval tým na prehru v nedeľňajšom zápase na ľade HC Košice 2:5, v ktorom jeho tím podal podľa neho asi najslabší výkon v tejto sezóne. Trenčania padli po vzájomnom zápase dvoch trápiacich sa tímov na posledné 12. miesto tabuľky.
Zdroj: 43335
Zdieľajte:

"Vojaci" v piatkovom zápase zvíťazili v Poprade 4:3, ale v Košiciach výsledkom a ani výkonom nenadviazali na cenný trojbodový zisk. "Paradoxne si myslím, že keby sme v Košiciach hrali aspoň z polovice tak ako v Poprade, zvíťazili by sme. Z môjho pohľadu to bol obojstranne hrozný hokej. My sme sa zdolali sami, mali sme veľa vylúčených. Zápas ukázal, že obaja sa trápime. My však rozhodne nemôžeme mať toľko vylúčených," reagoval Döme na šesť menších trestov, ktoré vyústili do dvoch presilovkových gólov.

Prečítajte si aj

VIDEO Jednoznačný pohľad Petra Oremusa na nezvládnuté prestížne derby

"Vedeli sme, že Košice tiež potrebujú zvíťaziť, ale nezvládli sme to. Podali sme podpriemerný výkon, dnes sme hrali naozaj zle. Neviem, či sme sa uspokojili víťazstvom v Poprade, ale nezostáva nám nič iné, iba dvihnúť hlavy a bojovať ďalej," poznamenal útočník Dukly Viliam Čacho, ktorý strelil prvý gól svojho tímu a po zápase získal darčekový kôš pre najlepšieho hráča hostí v zápase. "Jeho obsah si rozdelíme v kabíne. Mám však z toho iba minimálnu radosť. Bol by som spokojnejší, keby sme zvíťazili," poznamenal Čacho, ktorý sa nedávno stal kapitánom tímu: "Dohodlo sa to v kabíne, sú to interné veci. Teraz mám "céčko" na drese ja, ale aj Tomáš Starosta či Peter Sojčík mi s tým pomáhajú. Ja som bol kapitán už aj počas minulej sezóny v Prešove, nie je to pre mňa nič nové."

Pozrite si aj

VIDEO V Prešove bol udelený trest v hre. Bača nešetrne atakoval domáceho Nauša do oblasti hlavy

Trenčania doplácajú aj na absenciu domáceho prostredia, keďže pre rekonštrukciu štadióna odohrajú úvodnú časť sezóny na klziskách súperov. Tréner Döme sa však na to nevyhováral a rovnako tak ani na absenciu viacerých hráčov zostavy. "Poprad má podľa mňa momentálne lepšie mužstvo než Košice. Keď sme my dokázali v Poprade hrať tak, ako sme tam hrali, tak by sme mali uspieť aj v Košiciach. Poprad sme vtedy do ničoho nepustili a zvíťazili sme, no nedokázali sme to zopakovať. Je to aj naša chyba. Musíme sa spamätať. Niektorí si musia vstúpiť do svedomia, lebo to, čo predvádzajú, je extrém," konštatoval kormidelník Dukly.

Pozrite si aj

VIDEO Bývalí spoluhráči si nič nedarovali. Petr Ulrych položil na lopatky Tomáša Bokroša
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články