Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS U20 2022: Petrovského čaká proti Kanada špeciálny zápas: Musíme lepšie korčuľovať

EDMONTON - So zmenami v zostave a chuťou odčiniť nevydarený duel s Čechmi nastúpia slovenskí hokejisti do 20 rokov o polnoci zo štvrtka na piatok SELČ na druhý duel MS proti domácej Kanade. V stredu absolvovali kratší, no intenzívny tréning.
Servác Petrovský v reprezentačnom drese mladíkov Slovenska.
Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj
Zdieľajte:

"Chceme využiť všetkých chlapcov, ktorých máme k dispozícii. Preto nastúpime na osem obrancov a dvanásť útočníkov,“ uviedol hlavný tréner Ivan Feneš v rozhovore pre hockeyslovakia.sk.

Prečítajte si aj

Fgxchvdgh gthfjg fh trth.Nitra angažovala nový objav: Podpísal 5-ročnú zmluvu!

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej Extraliga 9. kolo Michalovce Liptovský Mikuláš KEXmetaTitle: SR Hokej Extraliga 9. kolo Michalovce LZemplínčania angažovali ďalšieho gólmana a majú uzavretý pár

Prečítajte si aj

Sviecka sviecka sviecka.NHL zasiahla obrovská tragédia

Na duel s Kanaďanmi sa teší aj Servác Petrovský, ktorý dovŕšil 10. augusta 18 rokov. "Konečne mám 18 a môžem hrať s plexisklom. Košík mi počas tréningu vôbec nechýbal, práve naopak. V posledných zápasoch mi viac zavadzal ako vyhovoval." Proti Kanade nastúpi prvýkrát v živote. "Čaká nás rýchly a tvrdý hokej. Musíme super korčuľovať, dodržiavať náš systém a rýchlo si posúvať puky. Na nič nebude čas ani priestor. Uvidíme, ako to dopadne,“ dodal Petrovský.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články