Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slovenský medailista z Číny prestúpil do KHL: V lige doplnil štyroch krajanov

VLADIVOSTOK - Slovenský hokejový útočník Michal Krištof podpísal ročný kontrakt s klubom Kontinentálnej hokejovej ligy Admiral Vladivostok. Informovala o tom agentúra AA Sports management, ktorá hráča zastupuje.
Michal Krištof nastupuje do autobusu na tréning.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Krištof odohral uplynulú sezónu 2021/2022 v drese českého extraligistu HC Kometa Brno, s ktorým mal kontrakt aj pre nasledujúci ročník. "Michal sa rozhodol využiť klauzulu v zmluve o odchode v prípade ponuky z jednej zo štyroch krajín," uviedla agentúra na oficiálnej stránke.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Edmund Piačka, Andrej Lištiak.Dlhoročný Nitran a víťaz ligy so Spišskou Novou Vsou doplnil ambiciózny tím

Pre 28-ročného stredného útočníka pôjde o prvý angažmán v KHL. V ročníku 2021/2022 mal v drese Komety Brno bilanciu 11 gólov a 22 asistencií v 47 zápasoch. V sezóne reprezentoval SR na MS aj na ZOH, na ktorých prispel k bronzovej medaile.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Poprad HK šport hokej TL príprava začiatok POX.Kontrakty v Liptovskom Mikuláši podpísali posily z Popradu a Banskej Bystrice

Kluby KHL majú na svojich súpiskách zatiaľ päť slovenských hráčov. Okrem Krištofa budú hrať v Rusku aj obrancovia Michal Čajkovský a Christián Jaroš, brankár Patrik Rybár a útočník Adam Liška.

Prečítajte si aj

Ydgxhcvjmbg xchvn dhgfhg.Martin dotiahol dve zvučné akvizície do defenzívy aj ofenzívy

Prečítajte si aj

Syfdhxfchgvmdgx chnvmbg dhgcg.Klub z Považia predstavil jednotku do bránky
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články