Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Zadržaný olympionik z Pekingu pravdepodobne spoznal svoj osud

MOSKVA - Ruský hokejový brankár Ivan Fedotov pravdepodobne absolvuje povinnú vojenskú službu na arktickom ostrove Nová Zem. Najlepšieho brankára uplynulej sezóny KHL a strieborného olympionika zadržali v piatok pre podozrenie z vyhýbania sa tejto povinnosti.
Lnyvln vnb bfcx dbvb.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Ruský reprezentant podpísal nedávno zmluvu s Philadelphiou Flyers, no americký klub nemá o svojej novej posile žiadne informácie. Podľa DPA Fedotova zatkli v piatok po tréningu v Petrohrade, odkiaľ putoval na vojenský registračný úrad. V nedeľu ho následne previezli na námornú vojenskú základňu v meste Severomorsk.

Prečítajte si aj

Ôdfygfxc glnhcgmvngf xhcgmv.Považskej Bystrici pomôže útočník s bohatými extraligovými skúsenosťami

Dvadsaťpäťročný brankár bol ako hráč CSKA Moskva člen ruských ozbrojených síl a vedenie klubu údajne iniciovalo jeho zadržanie v reakcii na odchod z tímu. V uplynulej sezóne odchytal 26 zápasov v základnej časti, mal úspešnosť zákrokov 91,6 percenta a následne po úspešnej play off získal s CSKA Gagarinov pohár. Vo februári v Pekingu odchytal za "zbornú" (tím ROC) všetkých šesť zápasov s plnou minutážou, s ukážkovým priemerom 1,61 gólu na zápas a s percentuálnou úspešnosťou zásahov 94,3.

Prečítajte si aj

Gcx nhm hvncbmh ggvm bn cnvj.Senica má trénera, brankársku stálicu a Skalici uchmatla hráča elitnej formácie

Prečítajte si aj

H fchjvbh gxcdg hfcgmb,.Spartak Dubnica získal perspektívneho zástupcu trenčianskej Dukly
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články