Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slovan angažoval držiteľa dvoch medailí z MS a spečatil kormidelníkov

BRATISLAVA - Realizačný tím hokejistov HC Slovan Bratislava rozšíril Richard Kapuš, ktorý bude pôsobiť ako jeden z asistentov hlavného trénera Jána Pardavého. Úradujúci slovenský majster o tom informoval na svojej oficiálnej webstránke.
Hxc cnbv ghfcnhvb dgfncvb.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Kapuš bude v pozícii asistenta Pardavého spoločne s Andrejom Podkonickým, ktorý v sezóne 2021/2022 doviedol Slovan k extraligovému titulu. V predchádzajúcich sezónach trénersky pôsobil pri mládežníckych tímoch Slovana, v ročníku 2021/2022 bol asistent Rudolfa Jendeka v tíme Modré krídla Slovan, ktorý účinkuje v druhej najvyššej súťaži.

Prečítajte si aj

Hokejisti Bystrice po góle.Banská Bystrica má oficiálnu farmu

"Môj život je v podstate 45 rokov spojený so Slovanom. Po úspešných rokoch v mládeži sa presúvam k mužom. Je to pre mňa veľká česť a zároveň výzva. Ďakujem pánovi Hrubému (majiteľovi klubu, pozn.red.) za prejavenú dôveru a urobím všetko pre to, aby som sa za dôveru odvďačil dobrou a odbornou prácou," poznamenal Kapuš.

Prečítajte si aj

Sgydxgf chjmv htxfcgv.Vo veku 35 rokov zomrel reprezentačný útočník: Štartoval na MS aj ZOH

Prečítajte si aj

Dsf bd fbdfgbf gdbg gf fdgfv.Novovzniknutá Senica po siedmich rokoch berie strateného syna: Za Duklu strelil cez 60 gólov

Prečítajte si aj

Ydfxhgfc hvjmb, n nm cnvb.Príchod na Slovensko hlási obávaný kanonier Roman Tománek
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články