Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Prvoligový klub získal na manažérsku stoličku veľkú rybu

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Slovenský hokejový obranca Andrej Meszároš bude v sezóne 2022/2023 pôsobiť ako športový manažér HK 95 Považská Bystrica. Pre klubovú webstránku uviedol, že napriek pokračujúcemu tréningu myslí na koniec kariéry. "Uvidím, ako sa budem cítiť a čo prinesú najbližšie týždne," poznamenal.
Fdxbgf cnvhg fgcnc.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Meszároš bol v sezóne 2021/2022 hráč extraligovej Dukly Trenčín. Pre zdravotné problémy však odohral iba dva zápasy, v ktorých strelil jeden gól. V závere kariéry sa rozhodol pomôcť materskému klubu z Považskej Bystrice nielen ako hráč, ale aj ako manažér.

Prečítajte si aj

F asdgxfnchgb nvg fgnn gncg.Obranný bombardér Alpskej hokejovej ligy sa upísal klubu z východu

"Jedna z mojich úloh bude pomôcť pri budovaní mužstva A-mužstva, sledovať výkony hráčov, pomôcť pri fungovaní klubu a v neposlednom rade taktiež hľadať zdroje príjmov do klubovej kasy, prípadne pomôcť mládeži. Nad hraním hokeja už príliš neuvažujem, skôr sa mi premietajú myšlienky, že by som ukončil kariéru. Doliečujem sa z komplikovaného zranenia a operácie, ktoré mi umožnilo nastúpiť iba na dva zápasy predošlú sezónu. Začal som však naplno trénovať. Uvidím, čo prinesú najbližšie týždne," povedal Meszároš pre klubovú stránku považskobystrického klubu.

Prečítajte si aj

Hokejky hokej hokejka korcul puk.V 15-tisícovom slovenskom meste radosť vystriedalo sklamanie: Subjekt nedostal zelenú

Pre 36-ročného obrancu pôjde o prvú manažérsku skúsenosť v kariére. Hráčsku etapu strávil najmä v zahraničí, v NHL odohral počas 10 sezón celkovo 695 zápasov. Slovensko reprezentoval na troch ZOH a štyroch MS.

Prečítajte si aj

Sgydxgf chjmv htxfcgv.Vo veku 35 rokov zomrel reprezentačný útočník: Štartoval na MS aj ZOH
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články