Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Andrej Sekera prehovoril: Príde koniec kariéry?

BRATISLAVA - Hokejový obranca Andrej Sekera čoraz viac uvažuje o konci úspešnej kariéry. Potvrdil to aj pri účasti na charitatívnom podujatí Hviezdy deťom.
Andrej Sekera a Oliver Bjorkstrand.
Zdroj: TASR/AP - Paul Vernon
Zdieľajte:

V rozhovore pre RTVS naznačil, že pravdepodobnosť jeho odchodu do hokejového dôchodku je veľká. 36-ročný zadák sa chce totiž venovať rodine.

Prečítajte si aj

K dôgy dxmgcnvb h fzjj fh.Liptovský Mikuláš si poistil služby ďalšieho odchovanca

V najlepšej hokejovej lige sveta odohral dokopy 842 duelov za Buffalo, Carolinu, Los Angeles, Edmonton aj Dallas. V play-off pridal ďalších 46 štartov. Na Stanley Cup však nikdy nedosiahol. Najbližšie mu bol v ročníku 2019/2020, ale v drese Dallasu podľahol vo finále Tampe Bay.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Dubnica SHL 1. kolo dohrávka P. Bystrica TNXmetaTitle: SR Dubnica SHL 1. kolo dohrávka P. Bystrica TNXmetaSpartak Dubnica získal severskú posilu: Skúsenosti zo Slovenska už má

Na reprezentačnej úrovni sa mu cenný kov získať podarilo. V pamätnom roku 2012 patril k najlepším obrancom Slovenska na MS. Národný dres obliekol dokopy 82-krát.

Prečítajte si aj

Šmach sa vrátil do Skalice.Skúsený legionár opúšťa slovenské klziská

Zahral si na 8 svetových šampionátoch a 2 olympijských turnajoch. Naposledy reprezentoval v roku 2019 na domácom turnaji, kde viedol Slovensko ako kapitán.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: RTVS

Diskusia

Podobné články