Lada s treťou výhrou v rade, dva obraty domácich

Prinášame vám sumár dnešných výsledkov KHL! Videli sme tri zápasy, vo všetkých troch sa z víťazstva tešili domáci.

Hokejisti Lady Togliatti zvíťazili v úvodnom pondelňajšom zápase KHL nad Traktorom Čeľjabinsk 4:1. Nováčik súťaže ťahá sériu troch víťazstiev v rade a odrazil sa z dna tabuľky Kontinentálnej hokejovej ligy!

V ďalších dvoch zápasoch sme videli obraty. Oba domáce tímy najprv prehrávali, no dokázali zvrátiť skóre vo svoj prospech. Domáci Nechtechimik Nižnekamsk prehrával s Jugrou Chanty-Mansijsk 0:1, ale po góle Eronena a dvoch presných zásahoch Stapletona zvíťazil 3:1.

V poslednom zápase si to rozdali hráči SKA Petrohrad a Dynama Minsk. Hostia síce šli do vedenia gólom Materuchina, ale o 5 minút to už bolo 3:1 pre domácich. Postupne sa presadili Ericsson, Panarin, Kovaľčuk. V tretej tretine už len korigoval na konečných 3:2 Vesce.

SKA Petrohrad - Dinamo Minsk 3:2 (0:0, 3:1, 0:1)

Góly: 28. Ericsson, 30. Panarin, 31. Kovaľčuk - 26. Materuchin, 55. Vesce

Nechtechimik Nižnekamsk - Jugra Chanty-Mansijsk 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Góly: 14. Eronen, 17. a 40. Stapleton - 4. Melarti

Lada Togliatti - Traktor Čeľjabinsk 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

Góly: 8. Zaťovič, 21. Golubev, 22. Strelcov, 33. Šenfeld - 34. Penkovskij

Pridal: Boris Silný