Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Pod Urpínom sa zrodil jedenásty kontrakt: Dres Baranov si bude ďalej obliekať posila zo Slovana

BANSKÁ BYSTRICA - V kádri hokejistov HC 05 Banská Bystrica bude v sezóne 2022/2023 naďalej pôsobiť aj obranca Patrik Bačik. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Ôdfôsym xcfng hcgv.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Bačik prišiel do Banskej Bystrice počas sezóny 2021/2022 zo Slovana Bratislava výmenou za obrancu Alexa Bretona. V drese "baranov" doteraz odohral 36 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal 1 gól, 9 asistencií, 28 trestných minút a 13 plusových bodov.

Prečítajte si aj

Lyvd nfkbcng bfd gfnf bcnv.Vladimír Országh sa dohodol na zmluve so silným európskym klubom

"V prvom rade som Banskej Bystrici vďačný za to, že ma po zranení prijali a dali mi priestor, ktorý som potreboval, aby som sa znovu dostal do formy. V klube som našiel perfektný kolektív, skvelých fanúšikov, pekné mesto a bodku za tým dal podpis trénera, ktorý sa mne osobne ako ľudsky, tak aj trénersky veľmi pozdával," povedal Bačik pre klubovú stránku.

Pozrite si aj

Lfnsyk dfxnv kslymdxb.VIDEO Slafkovský, Tatar, Nemec, Regenda a Ramsay aktérmi hokejovej hitovky MS 2022

Okrem neho si už banskobystrický klub pre ďalšiu sezónu zmluvne zaviazal aj obrancov Victora Björkunga, Ivana Ďatelinku a Mateja Baču a útočníkov Andreja Bíreša, Michala Kabáča, Kristoffa Kontosa, Dávida Šoltésa, Alexa Tamášiho, Brandena Troocka a Alexa Výhonského.

Prečítajte si aj

Opätovný prezident SZĽH Miroslav Šatan po úspešnom kongrese na tlačovej konferencii.Kongres SZĽH: Jasné víťazstvo Šatana nad Jurinyim, do VV sa dostal aj šéf Slovana
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články