Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Liptáci reagujú na tvrdenia Žilinčanov: Úbohé a zbytočné

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Extraligový klub HK 32 Liptovský Mikuláš reaguje na vyjadrenia svojho barážového protivníka zo Žiliny. Prinášame ho v plnom znení bez redakčných úprav.
MetaHeadline: HK HC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Spoločnosť Ticketlive, cez ktorú náš klub predáva vstupenky na domáce zápasy, ešte v deň začatia predaja poslala ospravedlňujúci list členom vedenia klubu Vlci Žilina, v ktorom priznávajú svoju chybu, ktorá sa stala v názve žilinského klubu. Pre informáciu, aj v priebehu sezóny sa vyskytli nejaké technické nezrovnalosti medzi mužstvami v najvyššej súťaži Tipos extraligy , ale kompetentné osoby si navzájom zavolali a problém vyriešili po vzájomnej a internej komunikácií.

Prečítajte si aj

Ldfn dnfkbdn kgbsth.Žilinskí Vlci sa pozastavili nad Liptákmi: Aký tím máme poslať? Je to amatérske

Dňa 15.04.2022 mali členovia vedenia oboch klubov spolu so zástupcami SZĽH spoločný online meeting, v ktorom sme boli viac krát bezpečnostným manažérom SZĽH upozornení na správanie sa žilinských ultras fanúšikov hlavne na štadiónoch súpera. Po informácií, že na naše domáce zápasy príde približne 300 členov žilinského fan klubu sme po komunikácií s políciou a bezpečnostným manažérom nášho klubu zvolili postup v súlade so Zákonom č. 1/2014 Zz o organizovaní verejných športových podujatí a pre zvýšenie bezpečnosti na zápasoch sme sa dohodli, že bezpečnostní manažéri zabezpečia zaslanie menného zoznamu osôb, ktorí budú vpustení do sektora hostí na jednotlivých štadiónoch. V prípadoch prebiehajúcej sezóny, ak nám bezpečnostný manažér hostí 48 hodín pred zápasom oznámil príchod väčšieho počtu ich fanúšikov, menný zoznam osôb do sektora hostí sme dostali bez problémov.

Prečítajte si aj

Denis Godla Denis Godla.MS 2022: Do Fínska necestujú traja hráči, prichádza Jánošík a dvojica z Košíc

Cenu vstupného určuje organizátor podujatia. Napríklad pre registrovaných členov nášho fans klubu na naše zápasy je vstup bezplatný. Na základe zvýšených nákladov, ktoré by nás čakali z hľadiska zabezpečenia bezpečnosti sektora hostí a pokojného priebehu zápasov sme zvolili zvýšenú cenu do tohto sektora.

Prečítajte si aj

Y lkbx clgnmxfn vd thht.VIDEO Slovan zväzovala nervozita, ale postúpil ako lepší tím, Chovan mu gratuloval a je hrdý na svoju organizáciu

Vyjadrovať sa zo strany klubu Vlci Žilina o fair play berieme, ako správne vygradovanie atmosféry pred zápasmi, ktoré nás čakajú. My funkcionárov klubu Vlci Žilina privítame v otvorených VIP priestoroch aspoň tým teplým čajom a kávou, ktorá je úplne bežná medzi funkcionármi počas zápasov extraligových mužstiev.

Prečítajte si aj

Klsjgfd fclgng cnh gh dhgc g.NHL: Odstup Haláka zo stretnutia si vyžiadal prehru Canucks, Černák neodvrátil prehru

Sme si vedomí, že barážové zápasy sú dôležité pre oba kluby, avšak spomínanie amaterizmu a podobných výrazov berieme zo strany klubu Vlci Žilina za urážlivé a zbytočné.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: mhk32lm.sk

Diskusia

Podobné články