Skvelý obrat v Čeljabinsku!

KHL
Prinášame vám sumár z dnešného jediného zápasu KHL, ktorý bol veľmi zaujímavý!

Hokejisti Traktoru Čeljabinsk zvíťazili v sobotňajšom zápase KHL nad Neftechimikom Nižnekamsk 6:2. Domácim sa v prostrednej časti podaril skvelý obrat, keď z 0:2 otočili na 5:2 a v záverečnej tretine ešte víťazstvo prikrášlili šiestym gólom.

Všetko to začalo v posledných minútach prvej tretiny Milovzorov, o pár sekúnd nato, zvyšoval na 0:2 Sexton. Hovorí sa, že gól do šatne tím zlomí, ale hokejisti Traktoru Čeljabinsk dnes dokázali opak. Ktovie, čo sa dialo v kabíne, pretože domáci dokázali v druhej tretine za 3 minúty otočiť skóre vo svoj prospech. Postupne sa presadzovali Glinkin, Růžička a Popov.

To ale v druhej tretine nebolo všetko. Domáci strelili ďalšie dva góly. Na 4:2 zvyšoval Panov a na 5:2 upravil Čistov. V tretej tretine si už domáci víťazstvo postrážili a v 59. minúte uzavrel skóre na konečných 6:2 Kondratjev.

Traktor Čeljabinsk - Neftechimik Nižnekamsk 6:2 (0:2, 5:0, 1:0)

Góly: 21. Glinkin, 22. Růžička, 23. Popov, 27. Panov, 35. Čistov, 59. Kondratjev - 19. Milovzorov, 20. Sexton

Pridal: Boris Silný