Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slovan oživil myšlienku odísť z domácej ligy: Nechce však ísť medzi absolútnu špičku Európy

BRATISLAVA - Extraligový klub a momentálny líder HC Slovan Bratislava priznal menší záujem z Česka o vytvorenie spoločnej súťaže v rámci juniorskej kategórie.
Jlafn lkgnaskln ôlafsmd,b.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

HC Slovan Bratislava má za sebou sedemročnú skúsenosť s kvalitným európskym hokejom. V rokoch 2012 - 2019 bol účastníkom najlepšej ligy v Európe - KHL. Po tlačovej konferencii SZĽH to potvrdil majiteľ klubu Rudolf Hrubý, ktorý je podporovateľom súčasného prezidenta zväzu Miroslava Šatana v nadchádzajúcich voľbách.

Prečítajte si aj

Jfadnk fn kaslnvksdbg tebdf.Chára údajne spájaný s víťazom Stanley Cupu: Slovenský obor nechce výmenu

"Nikdy sme nehovorili, žeby sa Slovan rád vrátil do KHL. Nedám za to také peniaze, aby som tam hral. Niekto iný by mi musel garantovať prísun týchto peňazí. Na Slovensku ale nikoho takého nenájdete. Viem si predstaviť, žeby sa dalo viac spolupracovať s Českom. V tomto smere už boli určité pohľady na to, žeby Česi privítali spoločnú ligu minimálne v kategórii juniorov," vysvetlil situáciu Hrubý prítomným novinárom.

Prečítajte si aj

Martin Gernát dekoruje spoluhráča Mateja Tomeka po zisku bronzovej medaily na ZOH v Pekingu.VIDEO Bronzový olympionik Martin Gernát sa utrhol z reťaze, pocítilo to Lugano

Prečítajte si aj

Podxkph xdmôghm xôc-gh.Obrancovia iClinic Bratislava Capitals do tretice zmenili zamestnávateľov
Zdieľajte:
Zdroj informácií: RTVS

Diskusia

Podobné články