window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

Bývalý obranca Nitry rozhodol o svojej budúcnosti

HEILBRONN - Vedenie klubu Heilbronner Falken a obranca Kenney Morrison sa dohodli na pokračovaní ich vzájomnej spolupráce do konca ročníka 2022/2023.
Zdroj: 32842
Zdieľajte:

29-ročný Kanaďan je slovenským fanúšikom známy vďaka pôsobeniu v Nitre, kde pôsobil v rozmedzí rokov 2018 a 2020.

Prečítajte si aj

V slovenskom tíme sa objavil ďalší pozitívny test

Počas dvoch sezón pod Zoborom odohral 111 duelov, v ktorých nazbieral 67 kanadských bodov. V minulosti pôsobil aj v nórskej najvyššej súťaži, kde za Storhamar získal titul.

Prečítajte si aj

Liptovský Mikuláš sa dohodol na zmluve s košickým odchovancom

V Heilbronne pôsobí od ročníka 2021/2022 a s jeho službami sú očividne spokojní. Morrison odohral zatiaľ 35 zápasov, v ktorých strelil 6 gólov a pridal 22 asistencií.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články