NHL: NY Islanders pustil doma perie, Lavíny ničia každého

NEW YORK - Hokejisti Colorada natiahli víťaznú šnúru v NHL na desať zápasov. Nad Buffalom triumfovali 4:1 a celkovo sa radovali v pätnástich z predchádzajúcich šestnástich vystúpení. Na vlastnom ľade si pripísali už osemnáste víťazstvo v sérii.
Zdroj: 40866

Hráči New Yorku Islanders v zostave so Zdenom Chárom prehrali s Minnesotou 3:4, slovenský obranca mal za vyše 18 minút na ľade jeden mínusový bod a dve strely na bránku. Hokejisti New Yorku Rangers zvíťazili nad Seattlom 3:2.

VIDEO V Spišskej Novej Vsi ostáva ďalší z lídrov nováčika: Dôležitý podpis do budúcnosti

V Madison Square Garden strelil víťazný gól K'Andre Miller 34 sekúnd pred koncom tretej tretiny. Los Angeles uspelo na ľade Pittsburghu, hoci domáci v tretej tretine dokázali zmazať dvojgólové manko a vyrovnať na 3:3. O cennej výhre Kings rozhodol v 54. minúte Trevor Moore.

Zaujímavé meno prichádza na Slovensko: Za Humenné si zahrá odchovanec CSKA Moskva

New York Rangers - Seattle 3:2

Pittsburgh - Los Angeles 3:4

Carolina - San Jose 2:1

Dallas - Boston 6:1

Montreal - Columbus 3:6

New York Islanders - Minnesota 3:4

Colorado - Buffalo 4:1