Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Jozef Stümpel skončil na čele SHbÚ: Akceptujeme to, ale s ťažkým srdcom

BRATISLAVA - Jozef Stümpel už nie je prezident Slovenskej hokejbalovej únie. Svojej funkcie sa vzdal k 15. januáru 2022. Na tohtoročnej Rade SHbÚ tak budú delegáti voliť okrem iných kandidátov na rôzne funkcie aj svojho nového šéfa.
Fl adnsfln knkds fnk nlbdsg.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Jozefovo rozhodnutie sme akceptovali, hoci s ťažkým srdcom. Ale chápeme jeho rozhodnutie a plne ho rešpektujeme. Počas desiatich rokov jeho šéfovania sme dosiahli obrovské úspechy a veríme, že v tomto trende budeme pokračovať aj po jeho odchode. Touto cestou mu z celého srdca ďakujeme a dúfame, že sa naše cesty ešte niekedy skrížia pri rôznych akciách," reagovalo vedenie únie na požiadavku TASR.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA hokej príprava NHL Stars Avalanche.VIDEO Krvavé zranenie, fraktúra tváre a otras mozgu: Jeden zákrok zdevastoval lídra tímu NHL

Úspešného hokejistu zvolili do funkcie šéfa SHbÚ v októbri 2012. Hneď o ďalší rok získali slovenskí hokejbalisti titul majstrov sveta v kanadskom St. Johns. Stalo sa tak po 14 rokoch od prvého titulu v roku 1999 vo Zvolene, súčasťou tímu bol vtedy aj Stümpel. Pod jeho vedením v pozícii prezidenta SHbÚ sa Slováci tešili z titulu aj v rokoch 2015, 2017 a 2019.

Prečítajte si aj

J fdnfxl. mnôc,m-v ,vhbk j.V sobotu sa neuskutoční duel NY Islanders - Seattle kvôli živelnej pohrome
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články