Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

ZOH v Pekingu: Hokejisti Česka padli do nezávideniahodnej a komplikovanej situácie

PRAHA - Šesť českých hokejistov vo výbere trénera Filipa Pešána pre ZOH v Pekingu malo pozitívny test na koronavírus. Pešán to v piatok potvrdil novinárom pri online rozhovore.
Hokejisti Českej republiky.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Hovorca reprezentácie Zdeněk Zikmund uviedol, že dvanásťčlenný tím sa rozdelí na dve skupiny, pričom hráči s negatívnymi výsledkami nastúpia od soboty do sprísneného módu izolácie. "Hráči s negatívnym testom nastúpia do bubliny a budeme chcieť, aby odleteli 27. januára do Pekingu," citoval Pešána portál idnes.cz.

Prečítajte si aj

Sviecka sviecka sviecka.Zomrel dlhoročný a dôležitý sponzor Nitry či niekdajší šéf firmy Corgoň

Tréner Čechov nešpecifikoval mená hráčov, ktorým vyšiel negatívny test. "Výsledky každodenného testovania sú iné. Nie som schopný povedať, kto a kedy sa presne vráti z karantény. Niektorí boli pred príletom negatívni, po prílete pozitívni, bol v tom ´veľký guláš´. Jediné, čo viem, že sa pozitívni i negatívni hráči testujú na dennej báze," dodal Pešán.

Pozrite si aj

Oiysgjo dflbx chxcn.VIDEO Tréner Popradu urobil obrovský risk, za ktorý nepykal

Česi sa od pondelka pripravujú v pražskej O2 Aréne. Postupne sa v rôznych termínoch pripojujú k tímu hokejisti, ktorí sa do kempu zapájajú z prerušenej KHL.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Košice MS2019 Hokej A Fínsko Veľká Británia KEX.Nominácia Fínska na ZOH do Pekingu: Na turnaj aj Ex-hviezda NHL, pozvánku nikto neodmietol
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články