Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

DK SZĽH vyriešila prípad z Michaloviec: Lietali stopky, finančné pokuty a jeden z kustódov bol prepustený

BRATISLAVA - Klub hokejovej Tipos extraligy HK Dukla Ingema Michalovce odohrá najbližšie dva zápasy pred prázdnym hľadiskom. Trest mu udelila Disciplinárna komisia Slovenského zväzu ľadového hokeja (DK SZĽH) za sériu incidentov v zápase 29. kola súťaže medzi Michalovcami a HK Spišská Nová Ves.
Fal dylfkgm dlgxcfnmh dfhg,h.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Podľa dostupných materiálov sa mali oba kluby dopustiť výtržností a fyzického napadnutia počas schádzania z ľadovej plochy. Domáci klub navyše ako organizátor stretnutia porušili povinnosti organizátora športového podujatia.

Prečítajte si aj

Kf ymxlbm yxlmn mgvbn.TEL: Gólové hody skončili, Slovan vezie z Popradu prehru

Hlavný kustód Michaloviec Marek Jenčík dostal za pokus o fyzický atak smerom k hráčom súpera finančnú pokutu vo výške 100 eur a zákaz činnosti na 6 zápasov. S druhým kustódom Michalovce rozviazali kontrakt, preto sa už DK SZĽH jeho prípadom nezaoberala. Klub zo Spiša dostal za výtržnosti pokutu 300 eur. Jeho hráč Matthew Petgrave za nešportové správanie trest zákazu činnosti na jeden zápas.

Prečítajte si aj

Aittola rozšíril realizačný tím Michaloviec.Michalovská Dukla oznámila ukončenie spolupráce s dôležitou postavou

DK SZĽH informovala na svojej oficiálnej stránke, že rasové urážky zo strany usporiadateľskej služby, členov tímov či činovníkov zápasu preukázané neboli. Prišli z hľadiska od organizátorom neidentifikovaných divákov. Zákaz činnosti na jeden zápas a pokutu 200 eur dostal aj hráč Spišskej Novej Vsi Arvin Atwal. V súboji 30. kola súťaže proti Dukle Trenčín sa dopustil fyzického napádania rozhodcu tým, že do neho strčil a prekážal mu v plnení povinností.

Pozrite si aj

Bespalov po inkasovanom góle.VIDEO Bespalov z Prešova besnil: Rozmlátil hokejku o bránku a opustil striedačku s úmyslom biť sa
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články