Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

František Poliaček prekonal významnú métu v SHL: Je len tretím v poradí

MARTIN - Vo včerajšom zápase druhej slovenskej najvyššej súťaže dosiahol významný miľník útočník Martin František Poliaček.
Radosť zo streleného gólu Poliaček.
Radosť zo streleného gólu Poliaček. Zdroj: FB HK Martin
Zdieľajte:

V stretnutí 31. kola Tipos SHL strelil svoj 200. gól v druhej najvyššej súťaži. 29-ročný rodák z Liptovského Mikuláša otvoril v dueli proti Topoľčanom skóre už v druhej minúte. Jeho tímu to však nebolo nič platné, keďže Martinčania zaknihovali vysokú prehru 1:6.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: predĺženie gól, Antti Pihlström.Problémy pre KHL: 3. mužstvo v tabuľke Západnej konferencie mieri do karantény

Prečítajte si aj

Pavol Skalický rozhodol o triumfe Lukko Rauma.VIDEO Tic-tac-toe: Pavol Skalický dokončil nádhernú presilovkovú akciu Lukka Rauma

"Svoj dvestý gól som si určite predstavoval inak. Myslel som si, že to bude najmä iný zápas. Úvodných desať minút sme boli lepším tímom. Mali sme určite viac príležitostí, ako len na strelenie jedného gólu. Zápas by pravdepodobne vyzeral z nášho pohľadu inak. Súper nás viackrát potočil v našej tretine, zároveň sme nechali vykúpať i oboch brankárov. V tejto sezóne nám stretnutia s Topoľčanmi nevychádzajú, je to niečo podobné ako mal náš súper v uplynulej sezóne s Dubnicou, kedy zvíťazil vo všetkých stretnutiach základnej časti a potom súperovi podľahol 0:4 v play-off. Ak by to bolo tak, neboli by sme proti. Na výsledku sa podľa mňa neprejavila zápasová záťaž niektorých hráčov, napríklad aj dvaja, ktorí mali v nohách o stretnutie viac, nezaostávali. Dnes sme zápas nezvládli jednoducho všetci. Vedeli sme, že máme za sebou úspešnú sériu a takýto zápas raz musí prísť. Ja dúfam, že v nedeľu začneme novú sériu a pôjde to tak, ako doteraz. Kedy načnem kariérnu tristovku? Nechajme sa prekvapiť, verím, že už čoskoro," vyjadril sa martinský líder na oficiálnom facebookovom profile HK Martin.

Prečítajte si aj

Sviecka sviecka sviecka.Obrovská tragédia! O život prišiel mladý 16-ročný hokejista

Pozrite si aj

Alexander Ovečkin zápas nedohral.VIDEO Toto Ovečkinovi nevyšlo: Obeťou jeho hviezdny krajan
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články