Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slovan predĺžil zmluvu s urasteným obrancom. Krajči: V posledných dvoch sezónach sa zaradil medzi naše opory

BRATISLAVA - Vedenie bratislavského Slovana je aktívne počas posledného dňa v roku aj naďalej. Belasí sa dohodli na novej zmluve s obrancom Jurajom Valachom.
MetaTitle: SR Hokej TEL 5.kolo dohrávka Košice Slovan KEX.
MetaTitle: SR Hokej TEL 5.kolo dohrávka Košice Slovan KEX. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Po oznámení o rozviazaní zmluvy prišla z kuchyne Slovana Bratislava ďalšia zaujímavá správa. Kontrakt predĺžil urastený obranca Juraj Valach. Zmluva má trvanie na celú budúcu sezónu, s opciou na ročník 2023/2024.

Pozrite si aj

Bowns Texier Dowd.VIDEO Francúz Texier predviedol fantastický nájazd: Mladý Francúz strelil gól, ktorý musíte vidieť

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TEL Extraliga 8. kolo Slovan B.Bystrica BAX.Zmeny v kádri Slovana Bratislava: Tím opúšťa skúsený brankár

„Juraj Valach sa v posledných dvoch sezónach zaradil medzi dôležité postavy našej defenzívy. Robustný bek podáva stabilne konštantné výkony, vyznačuje sa tiež veľmi dobrou fyzickou hrou, no dokáže hrať tiež konštruktívne s pukom, čo je v dnešnom hokeji veľmi dôležité. Sme preto radi, že sme si jeho služby poistili na ďalšie obdobie,“ povedal po podpise novej zmluvy generálny manažér Maroš Krajči.

Prečítajte si aj

Kasfô amsldônl gnadlb f.MS U20 2022: Slováci sú doma, avšak nie všetci. Feneš: Sme sklamaní, ale musíme to hodiť za hlavu

Prečítajte si aj

Peter Čerešňák nenastúpi na MS.Prestup do Kazane nevyšiel, Čerešňák je však opäť na odchode z Plzne
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články