window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Koronavírus komplikuje situáciu: Vedenie NHL predĺžilo sviatočnú prestávku

NEW YORK - Vedenie zámorskej hokejovej NHL predĺžilo sviatočnú prestávku o jeden deň do utorka 28. decembra a odložilo všetkých 14 zápasov, ktoré sa mali hrať v noci na utorok.
Zdroj: 4737
Zdieľajte:

Predstavitelia profiligy sa tak rozhodli, aby mali viac času analyzovať výsledky testov na koronavírus a mohli lepšie posúdiť pripravenosť klubov hrať.

Vedenia NHL a hráčskej asociácie NHLPA posunuli štart vianočnej prestávky o dva dni skôr, ako pôvodne plánovali, v dôsledku nárastu pozitívnych testov na Covid-19. Tá tak odštartovala už v stredu 22. decembra a potrvá minimálne do utorka. Tímy by sa však mali vrátiť do tréningového procesu už v nedeľu.

Prečítajte si aj

Alex Ovečkin ma raz prekoná, tvrdí "The Great One" a jeho veľký fanúšik

V prebiehajúcej sezóne odložili v dôsledku pandémie už 64 zápasov a hráči z najlepšej ligy sveta sa nepredstavia ani na zimných olympijských hrách v Pekingu. NHL mala mať pôvodne prestávku od 6. do 22. februára, tento čas však nakoniec využije na odohratie odložených duelov. Informovala oficiálna stránka ligy.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články