Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Tipos extraliga sa počas sviatkov nebude hrať: Protest proti opatreniam Vlády SR

BRATISLAVA - Dvanásť hokejových klubov Tipos extraligy sa na štvrtkovom zasadnutí dohodlo, že sa nedeľné 45. kolo Tipos extraligy neodohrá. TASR to potvrdila riaditeľka Asociácie profesionálnych hokejových klubov (APHK) Aneta Büdiová.
Kjedfsn akyndl bdabycv.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Dohoda klubov neodohrať kolo je forma protestu voči opatreniam vlády SR. Toto sviatočné kolo malo v minulosti veľkú návštevnosť, diváci však momentálne na tribúnach nemôžu byť. "Ide pre kluby o významný výpadok príjmov a stále nemáme vyriešené kompenzácie. Očakávame nejaký návrh, budúci týždeň máme stretnutie so štátnym tajomníkom a dúfam, že dospejeme k riešeniu," povedala pre TASR Büdiová.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TEL 5.kolo dohrávka Košice Slovan KEX.HC Košice uvoľnil z kádra skúseného útočníka: Hráč mal iné predstavy o pozícii v tíme

V nedeľu mali proti sebe nastúpiť Poprad a Banská Bystrica, Zvolen a Liptovský Mikuláš, Prešov a Michalovce, Nové Zámky s Nitrou a Košice so Spišskou Novou Vsou. Stretnutie Slovana s Trenčínom odložili pre účasť Slovana na Spenglerovom pohári.

Prečítajte si aj

Kfdmxl nydgnl cmnxgngx.Nová aréna nebude: Nie je možné dokončiť komplex s kapacitou 19 000 ľudí
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články