Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Českého šampióna posilnil bývalý Popradčan. Vo Vítkoviciach doplatil na vek

TŘINEC - Český hokejový útočník Vladimír Svačina končí v českom extraligovom klube HC Vítkovice RIDERA a sťahuje sa k úradujúcemu majstrovi HC Oceláři Třinec. Informuje o tom web klubu z Vítkovíc.
Svačina počúva trénera Svozila.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Svačina pôsobil vo Vítkoviciach takmer rok. V jeho drese nastúpil v 50 zápasoch s bilanciou (10+18). Vítkovice sa ho rozhodli uvoľniť zo svojich služieb kvôli vyššiemu veku.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA SR šport hokej NHL príprava Islanders Flyers.Prečo musel odísť Richard Pánik na farmu? Jednému človeku to nejde do hlavy

"Rozhodli sme sa dať priestor mladým hokejistom aj s výhľadom do ďalších sezón. Vladimírovi ďakujeme za odvedené služby v našom tíme a prajeme mu veľa šťastia," informoval športový riaditeľ klubu Roman Šimíček.

Prečítajte si aj

Gólové oslavy hokejistov HC Slovan Bratislava.Bohatý December v TV: Odvysiela sa 21 prenosov, najväčšia pozornosť patrí HC Slovan

34-ročný odchovanec hokeja v Ostrave sa počas kariéry predstavil aj v drese HK Poprad, ktorý si obliekal v ročníku 2011/12 a v rámci Třinca môže chodievať aj na striedavé štarty do Frýdku-Místku.

Prečítajte si aj

Lynlg nydbc n-. xvfhb.Pardavý skončil na lavičke Trenčína: Dukla avizuje aj zásahy do kádra
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hc-vitkovice.cz

Diskusia

Podobné články