Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Spišská Nová Ves vyriešila svojho hokejistu na ďalšie dva roky: Klub aj tréneri vidia, ako pracujem

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Slovenský hokejový obranca Dávid Romaňák podpísal s extraligovým klubom HK Spišská Nová Ves novú zmluvu do konca ročníka 2022/23. Klub o tom informuje na oficiálnej stránke.
Idsfjgô fdôlm bdlkmv ldb.
Zdroj: Milan Kaleta
Zdieľajte:

22-ročný odchovanec popradského hokeja je v krátkom slede tretím Spišiakom, ktorý sa dopredu dohodol na predĺžení spolupráce. Pred Romaňákom svoju vernosť Rysom preukázali dvaja odchovanci Filip Surák a Matej Giľák. "Rozhodovanie nebolo dlhé, pretože v Spišskej Novej Vsi mám ideálne podmienky na môj osobný rozvoj a progres. Mám tu šancu zlepšovať sa a posunúť sa v kariére smerom vpred. S podmienkami v klube som maximálne spokojný, takže sa nemôžem na nič sťažovať.

Prečítajte si aj

Mikko Koivu končí bohatú kariéru v NHL.Minnesota Wild vyradí dres druhého lídra klubu po Mariánovi Gáboríkovi

Myslím si, že zmluvu mi ponúkli aj preto, lebo vedenie aj tréneri vidia, ako tvrdo na sebe pracujem a je u mňa pozorovateľný herný progres. Teraz budem robiť všetko pre to, aby som sa zlepšoval a aby som ich týmto podpisom nesklamal a odvďačil sa im za túto šancu," uviedol po podpise zmluvy Dávid Romaňák, ktorý pôsobí na Spiši od konca sezóny 2019/20. V aktuálnom ročníku nazbieral 2 body za asistencie v 17 zápasoch.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Bruins Flyers.VIDEO Obzvlášť nebezpečný faul vo vysokej rýchlosti: NHL potrestala Marchanda

„Dávid je veľmi pracovitý hráč, ktorý vďaka svojmu prístupu k tréningu zaznamenal najväčší progres vo svojej výkonnosti. Verím, že je správnym príkladom pre našich ďalších mladých hráčov," povedal generálny manažér klubu Richard Rapáč.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Sabres Kraken.NHL: Seattle deklasoval Buffalo, Vancouver bez Haláka zvíťazil
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hksnv.sk

Diskusia

Podobné články