V súboji slovenských trénerov vyhral Gregor, Amur prerušil víťaznú sériu

Prinášame vám všetky výsledky dnešných zápasov z Kontinentálnej hokejovej ligy.

Hokejisti Amuru Chabarovsk prehrali v piatkovom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) s Atlantom Mytišči 0:2. Domáci, v drese ktorých nastúpili aj Slováci Rastislav Špirko, Michel Miklík a Marcel Haščák, tak prerušili trojzápasovú víťaznú sériu. Hostia rozhodli o svojom triumfe v druhej tretine, keď sa v rozpätí ôsmich minút presadili Kolcov a Korobov.

V stretnutí bohatom na góly zdolal Admiral Vladivostok bieloruské Dinamo Minsk 6:3. V súboji tímov, ktorých trénujú dvaja slovenskí lodivodi, sa tak tešil Dušan Gregor. Po dvoch tretinách bol stav nerozhodný 3:3, domáci však za úvodných 46 sekúnd tretieho dejstva strelil dva góly a vytvorili si tak rozhodujúci náskok.

Amur Chabarovsk - Atlant Mytišči 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

Góly: 25. Kolcov, 33. Korobov

Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk 6:3 (2:1, 1:2, 3:0)

Góly: 5. Podšendjalov, 19. Schutz, 35. Ušenin, 41. Kuzmin, 41. Schutz, 49. Bergfors - 11. Bailen, 26. Meleško, 35. Vesce

Metallurg Novokuzneck – Medveščak Záhreb 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Góly: 34. Malcev, 53. Kaprizov – 26. Hutchinson, 38. Anderson, 60. Wright

Sibir Novosibirsk – Dinamo Riga 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Góly: 34. Monja, 36. Enlund, 58. Gubin