Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Úrad Vlády SR reagoval na kritiku športovcov: Nekompromisná odpoveď

BRATISLAVA - Vláda sprísňuje protipandemické opatrenia, lebo si to vyžaduje rýchlosť šírenia nákazy a osobitne situácia v extrémne preťažených nemocniciach.
Eduard Heger prijal SR reprezentantov.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Keď sa situácia zlepší, uvoľnia sa aj protipandemické opatrenia, čo sa potom bude týkať aj športových súťaží. Uviedla to pre TASR Ľubica Janíková, hovorkyňa predsedu vlády SR Eduarda Hegera, v reakcii na kritiku profesionálnych futbalových i hokejových klubov. Tie žiadajú, aby sa prehodnotili sprísnené protipandemické opatrenia, ktoré vo štvrtok prijala Vláda SR.

Prečítajte si aj

MetaKeywords:m iClinic Bratislava Capitals - EC Red Bull Salzburg SR Bratislava šport hokej IHL 25. kolo predohrávka BAXSamuel Baroš si našiel nový angažmán, v klube je tretím brankárom zo Slovenska

Kluby najvyššej hokejovej súťaže považujú opatrenia za likvidačné a ak nebudú obmedzenia vykompenzované, bude to znamenať aj predčasné ukončenie sezóny. Asociácia profesionálnych hokejových klubov to uviedla v piatok v oficiálnom stanovisku. V pondelok 22. novembra sa uskutoční tlačový brífing po stretnutí všetkých kapitánov klubov Tipos extraligy a TIPOS SHL, kde sa vyjadria k tejto problematike pred zimným štadiónom vo Zvolene.

Pozrite si aj

MetaHeadline: HK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava.VIDEO Hokejista Michaloviec nedal šancu v bitke Patrikovi Maierovi
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články