VIDEO Cehlárik sa v KHL parádne predviedol okamžite po návrate: Vitaj späť, Peter!

MOSKVA - Slovenský hokejový útočník Peter Cehlárik skóroval za Omsk v piatkovom zápase KHL, no Avangard prehral na ľade Kazane 2:3.
Cehlárik s Hrivíkom sa tešia z gólu.

Krídelník prvého útoku v 9. minúte vyrovnal na 1:1 a po svojom návrate po zranení tak na gól nepotreboval ani deväť minút. Obhajca titulu napriek jeho zásahu ukončil šesťzápasovú sériu bez straty bodu.

Hokejisti Sibiru Novosibirsk vyhrali doma nad Minskom 3:2. Slovenský reprezentačný obranca Michal Čajkovský sa do kanadského bodovania v drese domácich nezapísal. Sibir ukončil štvorzápasovú sériu bez bodu, stále sa však nachádza mimo priečok znamenajúcich postup do play off.

Matej Kašlík oslavuje so spoluhráčmi.VIDEO Slovensku vyrastá veľká hviezda: Mladý reprezentant zažil v zámorskej juniorke rozprávkový večer

Severstaľ Čerepovec - Dinamo Riga 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 34. Nattinen, 56. Vovčenko

Ak Bars Kazaň - Avangard Omsk 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Góly: 5. Petrov, 22. Voronkov, 40. Safonov - 9. CEHLÁRIK, 40. Žarkov

Barys Nur-Sultan - Lokomotiv Jaroslavľ 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Góly: 44. Lilja - 16. Anisimov, 28. Šalunov, 55. Marčenko, 58. Kudriavcev

Traktor Čeľabinsk - Avtomobilist Jekaterinburg 4:3 pp a sn (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 14. Karpuchin, 34. Sedlák, 48. Tertyšnij, rozhodujúci sam. nájazd Abramov - 6. a 35. Belousov, 54. Spooner

Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 3:2 (3:2, 0:0, 0:0)
Góly: 13. Korotkov, 13. Šarov, 20. Setdikov - 6. Stromwall, 9. Voronin

Zdroje informácií: hokejovysvet.sk, TASR