Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Trenčín hľadá posily a stratil Petra Sojčíka

TRENČÍN - Hokejisti Dukly Trenčín predvádzajú zlepšené výkony, ktoré im v ostatných dňoch priniesli zisk šiestich bodov.
Peter Sojčík makasda.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Aktuálna ôsma priečka však stále nie je odrazom kvality, akú má tím spod hradu Matúša Čáka. Vojaci chcú doplniť káder, no v súčasnej dobe je to veľmi ťažké. Okrem toho sa už v ďalšom vývoji ročníka nebudú môcť opierať o skúseného 35-ročného útočníka Petra Sojčíka, ktorý Dukle vypomáhal v predošlých dvoch kolách z prvoligovej Dubnice.

Prečítajte si aj

Zimný štadión Banská Bystrica.Banská Bystrica už možno na Mikuláša privíta extraligový zápas, kocka nad ľadom má byť jedinečná na Slovensku

"Rozhodnutiu Spartaku rozumieme a maximálne ho rešpektujeme. "Sojovi" by sme sa chceli poďakovať za skvelú prácu a pomoc tímu, a prajeme mu veľa hokejových úspechov vo svojom aktuálnom klube. Ako aj doteraz, bude medzi klubmi naďalej prebiehať úzka spolupráca. Trh s hráčmi nie je v tejto dobe ideálny, čo nám k získaniu nových hráčov nepomáha. Dukla Trenčín však aktívne pracuje na tom, aby káder doplnila o nové posily, ktoré budú tímu vyhovovať a pomôžu nám dosiahnuť naše spoločné ciele," píše oficiálna stránka Trenčína.

Prečítajte si aj

Daniel Babka sa po rokoch vo Francúzsku vracia na Slovensko.V Martine veľmi rýchlo skončil skúšaný Ukrajinec: Nemôžeme rozdávať zmluvy na počkanie
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkdukla.sk

Diskusia

Podobné články