Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

NHL hlási 99-percentnú zaočkovanosť hráčov, vakcínu odmietli iba štyria

NEW YORK - Vedenie NHL očakáva, že do štartu úvodných zápasov bude zaočkovaných viac ako 99% všetkých hráčov. Komisár Gary Bettman zároveň potvrdil, že u členov realizačného tímu a rozhodcov je zaočkovanosť 100%.
MetaTitle: USA Hokej NHL Devils Flyers.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Podľa posledných informácií by mali novú sezónu profiligy odštartovať iba štyria hokejisti z celkového počtu 736, ktorí nepodstúpili vakcínu na COVID-19. To činí 99,5 percent. Už skôr bolo potvrdené, že zaočkovať sa nedajú Mackenzie Blackwood (NJ Devils), Tyler Bertuzzi (Detroit Red Wings) a Jesse Ylönen (Montreal Canadiens).

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Kanada NHL šport hokej Canadiens Golden Knights play off.Montreal dal svojmu mladíkovi luxusnú zmluvu do roku 2030: Mohol som si vybrať kontrakt aký som chcel, tvrdí

Zámorské médiá špekulujú aj o tom, že medzi nich patrí skúsený obranca Travis Hamonic (Vancouver Canucks). Ten nezačne sezónu v NHL. Prešiel cez waiver listinu a podľa všetkého začne ročník vo farmárskej AHL.

Napriek vysokej zaočkovanosti koronavírus šarapatí v NHL. Nováčik Seattle Kraken potvrdil štyri prípady u svojich hráčov. Pozitívne testy mali aj Nathan MacKinnon (Colorado Avalanche) či Mattias Janmark (Vegas Golden Knights).

Zdieľajte:
Zdroj informácií: prohockeyrumours.com

Diskusia

Podobné články