Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Spišskú Novú Ves opúšťa odchovanec: Neakceptoval striedavé štarty v Martine

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Slovenský hokejový obranca Alexander Zekucia už nie je hráčom extraligového nováčika HK Spišská Nová Ves. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
P dsp kmldbmdnbadmfbôlyd,b yxvbddg yd fb fbadf.
Zdroj: Milan Kaleta
Zdieľajte:

Zekucia prišiel do tímu pred sezónou 2021/2022 po tom, čo uspel na skúške. V prebiehajúcom ročníku nastúpil do 3 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal jeden gól, dve trestné minúty a jeden mínusový bod v hodnotení +/-.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: New York Islanders - New York Islanders.Zámorský klub NY Islanders rozhodol o Pánikovi

"Po konzultácii s trénermi dostal po dočasnom vyradení zo základnej zostavy možnosť nastupovať v rámci striedavých štartov v drese Martina (v SHL) a byť pravidelne zápasovo vyťažený. Túto možnosť sa rozhodol odmietnuť a požiadal o ukončenie kontraktu. Osobne ma to mrzí, pretože ide o mladého odchovanca, ktorý sa mohol v našom mužstve postupom času zlepšovať a bojovať o pozíciu v základnej zostave. Alexandrovi prajeme veľa šťastia, zdravia a úspešnú sezónu v novom pôsobisku," uviedol generálny manažér HK Spišská Nová Ves Richard Rapáč na oficiálnom facebookovom účte Spišiakov.

Prečítajte si aj

Rozhodca je súčasťou akejkoľvek hry. V zámorí sa stávajú terčom atakov.Mužské zápasy v zámorí budú rozhodovať ženy: Chceme, aby sa posunuli na vyššiu úroveň
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články