Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Bratislava Capitals sa vracia do zápasov: Proti Znojmu bez kľúčových hráčov a trénera Draisaitla

BRATISLAVA - Slovenský hokejový klub iClinic Bratislava Capitals sa po problémoch s koronavírusom vracia do súťažného diania. V piatok o 18.30 h ho čaká duel ICE Hockey League (IHL) na ľade českého tímu Orli Znojmo. V zápase však bude absentovať hlavný tréner Peter Draisaitl, ktorého na striedačke zastúpi viceprezident klubu Dušan Pašek. Capitals o tom informovali v tlačovej správe.
MetaTitle: SR Hokej Bratislava Capitals Tréner Nový Draisaitl BAX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Do prestížneho súboja pôjdu Capitals oslabení aj o viacerých kľúčových hráčov. K dispozícii nebudú líder tímovej produktivity Marc-Olivier Roy, najlepší nahrávač Nikolaj Žerdev, mladík Michal Mrázik či skúsený obranca Brett Carson. Pod absenciu opôr a trénera tímu sa podpísal koronavírus, pre ktorý musel klub presunúť dva domáce zápasy s Villachom a Bolzanom.

Prečítajte si aj

Ôsy gkôy dô bkyôd xh,.cf hj yxf.VIDEO NY Rangers vrátil prehru New Jersey, Studenič skóroval, Tatar oddychoval

"Všetci, ktorí absentujú, sú v poriadku, bez komplikácií a v najbližších dňoch sa im karanténa končí. Je to síce nepríjemná situácia, ale na nič sa nebudeme vyhovárať. Znojmo má dobré výsledky a kvalitný káder, ale my ideme bojovať a urobiť všetko pre úspech v historicky prvom česko-slovenskom derby v ICE Hockey League," konštatoval Pašek.

Prečítajte si aj

Jakúbek počas bitky s Drevenákom.Synovec Pavla Demitru posilnil tím nováčika

Po piatkovom zápase v Znojme sa Capitals predstavia v nedeľu 10. októbra o 15.00 h v domácom prostredí, keď privítajú Blackwings Linz. Bratislavskému tímu patrí v priebežnej tabuľke IHL ôsme miesto, v doterajších piatich zápasoch vyťažil osem bodov.

Prečítajte si aj

Juraj Koval, prezident klubu HC 05 Banská Bystrica.Juraj Koval z Banskej Bystrice sa ujal pozície funkcionára v inom športe
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články