FOTO Poprad počas letnej prestávky skrášlil svoju arénu

V roku 2021 investovalo mesto Poprad takmer 300 000 € do vylepšenia zimného štadióna v Poprade. Na „zimáku“ sa zrekonštruovali toalety, zadné priečelie aj strecha. Ďalšie práce súviseli s tribúnami, na ktorých pribudli bezpečnostné prvky na schodiskách, v priestore striedačiek uložili novú korčuliarsku gumu. Tiež pribudli stoly a pulty pri bufetoch, ktoré doposiaľ chýbali.
Prečítajte si aj
Dukla Trenčín vystužil obranu novou tvárou z MichaloviecKompletnou rekonštrukciou prešla zberná kanalizácia a toalety pre návštevníkov zimného štadióna. Zrealizované bolo vybúranie celého interiéru toaliet, výmena kanalizačných rozvodov, oprava kanalizácie, doplnili sa revízne šachty, lapač tukov a v celom rozsahu sa vybudoval nový interiér toaliet pre návštevníkov.
Prečítajte si aj
HC Košice našiel náhradu za Martina Réwaya„Vymenila sa oceľová konštrukcia a zasklenie za sendvičové panely a okná na odvetranie interiéru v prípade mimoriadnej situácie," informovalo mesto na svojom facebooku. V rámci strechy opravili povlakovú krytinu a vymenili okrajové lišty. Podľa mesta práve krajné časti strechy vykazovali defekty, ktoré sa prejavovali v interiéri stavby.
Prečítajte si aj
Rysy zo Spiša sa rozlúčili so zahraničným útočným univerzálom