Mlynarovič skóroval v CHL, Gernát sa trafil vo Švajčiarsku a Liška v KHL

BRATISLAVA - Hokejisti HC Bolzano zvíťazili v piatkovom zápase H-skupiny Ligy majstrov nad JKH GKS Jastrzębie 3:1. Jediný gól poľského tímu strelil v 54. minúte slovenský útočník Samuel Mlynarovič.
Zdroj: 34019

H-skupina:

EC Red Bull Salzburg - Frisk Asker 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Gól: 48. Schneider

HC Bolzano - JKH GKS Jastrzębie 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Góly: 5. Trivellato, 40. Miceli, 52. Gluck - 54. MLYNAROVIČ

VIDEO Zach Parise má nový klub a šancu získať Stanley Cup

Slovenský hokejový útočník Adam Liška skóroval v drese Čerepovca proti Traktoru Čeľabinsk v piatkovom zápase KHL, jeho tím však prehral 1:2 po nájazdoch. Hráč prvého útoku Severstaľu v 34. min vyrovnal na 1:1. Čerepovec má po štyroch dueloch na konte tri body a patrí mu predposledná 11. priečka v Západnej konferencii.

Metallurg Magnitogorsk zvíťazil doma nad Vladivostokom 4:3 po predĺžení. Ešte päť minút pred koncom základnej hracej doby pritom prehrávali 1:3.

Derby Prešov - Michalovce presunuli po tretíkrát

Slovenský hokejový obranca Martin Gernát strelil gól v piatkovom zápase švajčiarskej ligy, no jeho Lausanne prehralo na ľade Bielu 2:3.

Bern - Zug 3:4, Biel - Lausanne 3:2 /Gernát za hostí 1+0/, Fribourg - Rapperswil 3:1, Lugano - Langnau 1:4, Zürich - Ambri-Piotta 1:2 pp