Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Legenda prešovského hokeja sa definitívne rozlúči s kariérou: Na pozvánke figurujú zvučné mená

PREŠOV - Ak sa povie v Prešove meno Marcel Paulovský, každý vie, o koho ide. 50-ročný Prešovčan bol roky rokúce neodmysliteľnou súčasťou prešovského hokeja.
Marcel Paulovský slávnostne ukončí kariéru.
Marcel Paulovský slávnostne ukončí kariéru. Zdroj: Róbert Andrejov
Zdieľajte:

Paulovský si premiéru v drese Prešova odkrútil v sezóne 1993/94. Domáce farby hájil celkovo v štrnástich ročníkoch, v tom záverečnom 2014/15, nosil na hrudi kapitánske céčko. Zahral si aj za Michalovce, Tours, Bardejov, Sabinov či za nemecký Neuwied. Momentálne je trénerom druholigového HK Bardejov. Rozlúčka s kariérou sa uskutoční 17. septembra o 17:00 na zimnom štadióne v Prešove.

Prečítajte si aj

Fs df ysvg xk ghlblcm nh tyetzhrx uj.Do Žiaru nad Hronom zamierili odídenci z Michaloviec a Prešova, zmluvu už má posila z Martina

Na zozname pozvaných sa ocitli bývalí spoluhráči či reprezentanti ako Marek Milý, Jaroslav Obšut, Martin Štrbák i Peter Pucher. Špeciálnym hosťom bude päťnásobný majster Slovenska a vicemajster sveta z roku 2000 Peter Bartoš. Vstupné bude v symbolickej hodnote 3€ a výťažok poputuje na pomoc malej Lujzy, ktorá trpí downovým syndrómom.

Prečítajte si aj

Matúš Matis opäť odchádza zo Slovenska.Trebišov získava posily na druhú ligu: Prichádzajú veteráni z Humenného, útok hlási účastníka MS U20 2013
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články