Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Útočný líder sa vracia do Nitry

NITRA - Klub Tipos extraliga HK Nitra posilnil slovenský útočník Samuel Buček. Nitrania o tom informovali na oficiálnej stránke.
MetaTitle: SR hokej TL 36. kolo Slovan Bratislava Nitra BAX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

22-ročný Nitran minulú sezónu hájil farby bratislavského Slovana. Za klub z hlavného mesta odohral len 18 zápasov. Väčšiu časť ročníka laboroval so zraneniami. „Sme radi, že Samo bude opäť súčasťou nášho mužstva. Vytiahli sme ho už v roku 2015, vtedy ešte len ako 16-ročného do A-tímu a postupne sa vypracoval na lídra. Mrzelo nás, že vlani nezostal v Nitre, ale to už je za nami. Veríme, že sa k tomu rovnako postavia aj fanúšikovia a Samo nadviaže na svoje výkony v drese rodnej Nitry. Sme presvedčení, že má predpoklady patriť k najlepším hráčom v lige," netajil nadšenie z Bučekovho návratu pod Zobor prezident klubu Miroslav Kováčik, v debate pre oficiálny web Corgoňov.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Kanada Hokej NHL play off predkolo Columbus Toronto Marinčin.Marinčin skončil v Toronte a po jedenástich rokoch putuje do Európy

Samuel Buček si za Nitru pripísal 143 štartov s bilanciou (55+42). „Mám nejaké osobné veci, kvôli ktorým som sa vrátil. Myslím si, že mám čo klubu dať a vrátiť. Som tu v domácom prostredí, v ktorom som hrával od malička a vždy sa sem rád vrátim. Je to trochu nostalgia, keď sa vrátite do známeho prostredia. Už sa neviem dočkať sezóny, pretože som bol dlho zranený a hlad po hokeji je u mňa enormný. Dúfam, že pomôžem klubu k dobrým výsledkom a urobíme nejaký dobrý úspech," uviedol Buček.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Nitra šport hokej TEL 19. kolo Nové Zámky NRX.Z Nových Zámkov neodíde ďalšie duo
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hockeynitra.com

Diskusia

Podobné články