Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Zomrel bývalý športový komentátor RTVS. Mal 48 rokov

BRATISLAVA - Slovenskú žurnalistiku dnes dopoludnia zasiahla smutná správa. Vo veku 48 rokov zomrel bývalý športový komentátor RTVS Andrej Miklánek. Informoval portál web strategie.hnonline.sk.
Andrej Miklánek zomrel vo veku 48 rokov.
Andrej Miklánek zomrel vo veku 48 rokov. Zdroj: facebook.com/AM
Zdieľajte:

"Andrej bol nadšencom pre oblasť televíznych služieb a rovnako rád sledoval trendy v oblasti vývoja televízneho vysielania, vrátane obsahu. Vo voľnom čase veľmi rád behal," uviedol web strategie.hnonline.sk.

Pozrite si aj

Nový Výkonný riaditeľ HK 32 Liptovský Mikuláš Ján Michalík.VIDEO Michalík: Ak bude snaha vyniesť čo i len euro, okamžite zasiahnem, klub musí byť ako firma

V RTVS pôsobil dlhé roky a prešiel si viacerými pozíciami. V televízii pracoval ako obchodný manažér, športový redaktor a komentátor, šéfredaktor športu a dostal sa aj na pozíciu vo vrcholovom manažmente. V roku 2008 sa z pozície projektového manažéra podieľal na spustení športovej stanice Trojka.

Prečítajte si aj

Dominik Šimčák, útočník Humenného.Humenné po troch sezónach povedie nový tréner

Fanúšikom môže byť známy najmä z komentovania hokejových zápasov. Na MS v hokeji 2003 spolukomentoval duel o bronz, v ktorom si Slovensko vybojovalo medailu, keď zdolalo Česko 4:2. Za Richarda Rybníčka bol členom top manažmentu televízie, mal na starosti športové vysielanie. Po nástupe Štefana Nižňanského na post generálneho riaditeľa STV z televízie na vlastnú žiadosť odišiel.

Prečítajte si aj

Zdeno Chára odohral 1600. zápas v NHL.Chára: Koniec, alebo príde 24. ročník? Nemôžem sa rozhodnúť sám, uviedol
Zdieľajte:
Zdroj informácií: web strategie.hnonline.sk

Diskusia

Podobné články