VIDEO Zdeno Chára proti svojim bránil ako lev: Dole dal vlastného gólmana aj s bránkou

WASHINGTON - Hokejisti Washingtonu Capitals vstúpili úspešne do 1. kola play off NHL, keď v úvodnom zápase semifinále Východnej divízie zdolali na svojom ľade Boston 3:2 po predĺžení.
Zdroj: 39461

Slovenský obranca Zdeno Chára odohral za Capitals proti svojmu bývalému klubu 19:07 minúty a mal plusový bod. Slovenský obor sa v prvej časti hry pri urputnom bránení pri presilovke súpera dostal do úsmevného kontaktu s vlastným gólmanom, po ktorom Craig Anderson skončil vo vlastnej bránke, ktorá sa pod jeho ťarchou prevrátila.

VIDEO Úvodnú play-off drámu Washingtonu s Bostonom rozhodol šikovný teč

Chára po zápase okomentoval preňho veľmi emotívny súboj, keďže dlhé sezóny bol práve kapitánom Bostonu Bruins.

Zdroje informácií: hokejovysvet.sk, TASR, NHL