Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Radovan Bondra rozšíril slovenskú enklávu v Česku

BRATISLAVA - Slovenský hokejový útočník Radovan Bondra sa stal novou posilou českého extraligistu HC Vítkovice Ridera. Dvadsaťštyriročný hokejista sa k tímu pripojí koncom mája.
MetaTitle: SR Hokej TEL 18.kolo B.Bystrica Zvolen BBX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Bondra len nedávno získal slovenský majstrovský titul so Zvolenom. V jeho drese v základnej časti nazbieral v 63 zápasoch 62 bodov (29+33). "Je to mladý a talentovaný hráč. Silný na puku, dobrý korčuliar a najmä vie dávať góly. Máme radosť, že sa nám ho podarilo získať," povedal pre klubový web športový riaditeľ Vítkovíc Roman Šimíček.

Prečítajte si aj

Na snímke hokejový útočník Dávid Bondra počas brífingu.Dávid Bondra opäť bude hrať na Slovensku, nevracia sa ale do extraligy

"Radovan má za sebou dlhú sezónu. Počítali sme, že bude aj v príprave slovenskej reprezentácie, ale tam nakoniec nefiguruje. K tímu sa pripojí na konci mája," dodal tréner ostravského Miloš Holaň na margo hráča, ktorý v roku 2015 získal so slovenskou dvadsiatkou bronz na MS. V NHL ho draftovalo Chicago, má skúsenosti z AHL. Na Slovensku obliekal aj dresy Slovana Bratislava a Košíc, s ktorými v roku 2015 získal majstrovský titul.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články