VIDEO Slovenskí mladíci ukázali kvalitu: Gólový uragán v záverečnej tretine otočil derby s Českom

PIEŠŤANY - Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov vyhrala v prvom z dvojice prípravných duelov nad rovesníkmi z Česka 5:2.
Zdroj: 39219

V Piešťanoch otočili domáci skóre štyrmi gólmi v tretej tretine, dva z nich zaznamenal útočník Juraj Slafkovský z fínskeho TPS Turku. Pridal aj jednu asistenciu, rovnako tri body zaznamenal Martin Chromiak (1+2). Druhý zápas je na programe v sobotu o 15.00 h opäť v Piešťanoch.

Dvadsiatka v Piešťanoch bez trénera Petrovického: V dvojderby s Českom s náhradným koučom na lavičke

Prípravný zápas hráčov so 20 rokov v Piešťanoch:

Slovensko – Česko 5:2 (1:1, 0:1, 4:0)
Góly: 8. Dvorský (Chromiak, Kňažko), 44. Slafkovský (Demek, Groch), 48. Slafkovský (Chromiak, Bečár), 55. Chromiak (Slafkovský, Dvorský), 60. Petrovský – 3. Macháček (Vacík), 26. Chlubna (Binias)