Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Ťažké zranenia utrpel hlavný rozhodca vo fínskej Liige, ale žartoval: Aspoň do leta schudnem

HELSINKI - Fínsky rozhodca Jukka-Pekka Koistinen prišiel počas zápasu vo fínskej lige o sedem zubov. Vo víkendovom zápase medzi tímami HPK Hämeenlinna a Jukurit Mikkelin ho trafil do tváre odrazený puk.
Rozhodca je súčasťou akejkoľvek hry. V zámorí sa stávajú terčom atakov.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ihneď po vhadzovaní poslal puk na bránku domáci Miro Ruokonen, vzápätí sa od brankára Samiho Rayaniemiho nešťastne odrazil do tváre rozhodcu. Arbiter okamžite spadol na ľad a dlho nemohol vstať, ihneď ho odviezli do nemocnice. Po zotavení celú situáciu komentoval s humorom:

Prečítajte si aj

Alexander Radulov a jeho gólové oslavy.NHL: Tréner Dallasu musel odstúpiť zo zápasu, Ovečkin strelil 725. gól, Černák nehral už šesť duelov

"Moje telo slablo, akoby niekto vypol svetlá. Ale vedomie sa mi rýchlo vrátilo. Keď som ležal na ľade, zdalo sa mi, že mi všetky zuby vypadli z úst. Zubár mi povedal, že štyri zuby boli úplne vybité a ďalšie tri sú zlomené. Okrem toho mám zlomeninu hornej čeľuste a otras mozgu. Veľmi ma bolia ústa, ale nesťažujem sa.

Prečítajte si aj

Brankár Evan Cowley a Tomáš Zigo.Hráči Nitry a Slovana Bratislava sa do seba pustili počas rozcvičky

Puk ma mohol zasiahnuť trochu nižšie a zasiahnuť krk, čo by bolo ešte horšie. Nebudem môcť jesť tuhú stravu asi mesiac, ale toto je dobrý režim chudnutia na leto," citoval arbitra fínsky portál iltalehti.fi. Tridsaťosemročný Koistinen je bývalý hokejista a podľa vlastných spomienok mu v hráčskej kariére vypadol iba jeden zub.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: iltalehti.fi

Diskusia

Podobné články