NHL: Chára s deviatym bodom v ročníku, Tatarova asistencia Montrealu nepomohla

NEW YORK - Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára prispel jednou asistenciou k výhre Washingtonu Capitals v nočnom zápase zámorskej NHL nad New Yorkom Rangers 2:1.
Zdroj: 38791

Štyridsaťštyriročný bek zaznamenal deviaty bod v sezóne (2+7). Celkovo strávil a ľade 17:38 minút a pripísal si aj jednu "plusku" a strelu na bránku. Útočník Richard Pánik odohral 9:55 min a ku dvom trestným minútam pridal dva "hity".

Slovan Bratislava - Nové Zámky mimo prenosu

Capitals prehrávali do 54. minúty 0:1, no potom ich obrat zariadil dvoma gólmi ruský útočník Alexander Ovečkin. Washington tak vyhral siedmy duel v sérii a vedie Východnú divíziu. Tomáš Tatar zaznamenal jednu asistenciu, no jeho Montreal prehral s Vancouverom 2:3 po predĺžení. Víťazný gól strelil v 63. minúte J. T. Miller.

Vítkovice nezískajú českého reprezentanta, z Kladna by sa mohol vrátiť bývalý hráč trenčianskej Dukly

Toronto - Calgary 3:4

Montreal - Vancouver 2:3pp /za domácich TATAR 0+1/

Washington - NY Rangers 2:1 /za domácich CHÁRA 0+1/

San Jose - St. Louis 1:2sn

Los Angeles - Vegas Golden 2:4