Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Hokejisti Litvínova sa stali obeťou trestného činu

LITVÍNOV - Hokejistov českého extraligového klubu HC Verva Litvínov okradli počas utorňajšieho zápasu v Olomouci. Viacerým hráčom aj členom realizačného tímu odcudzili hotovosť, o iné osobné veci neprišli. Informoval o tom portál idnes.cz.
Országh sa vracia k národnému tímu.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ku krádeži došlo počas zápasu, keď mala byť šatňa zamknutá. Podľa zdroju idnes.cz sa zlodej mohol do kabíny dostať cez otvorené okno. "Po druhej tretine sme prišli do šatne a bolo tam otvorené okno. Niekoľko vecí bolo rozhádzaných a všimol som si, že aj môj vak je inak postavený.

Prečítajte si aj

Hudáček sa pripojil k národnému tímu.KHL: Hudáček rozviazal kontrakt s Nižnekamskom a mieri k Helvétom

Pozrel som sa doň, mal som tam všetko vrátane peňaženky, kľúčov aj telefónu. Nevenoval som tomu pozornosť, ani sa tým nikto nezaťažoval, keďže tam nebol veľký neporiadok. Potom sme vyhrali (2:1) a bola dobrá nálada," povedal obranca Litvínova Patril Demel. O tom, že došlo ku krádeži finančnej hotovosti z peňaženiek, zistili pri ceste do Litvínova na čerpacej stanici.

Prečítajte si aj

Libor Hudacek Libor Hudacek.Libor Hudáček definitívne dokončí ročník vo Švajčiarsku, v prípade spokojnosti predĺži zmluvu

V drese Litvínova pôsobia aj slovenský brankár Denis Godla, útočník František Gernát a tréner Vladimír Országh, ktorý pre hokej.cz potvrdil, že došlo ku krádeži.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články