Ani dvojgólové vedenie Slovákom nestačilo: Syn bývalého slovenského reprezentanta zariadil triumf Česka

PIEŠŤANY - Slovenskí hokejisti do 18 rokov prehrali v sobotnom prípravnom zápase v Piešťanoch s rovesníkmi z Česka 2:3.
Zdroj: 38673

Po prvej tretine viedli gólmi Ondreja Molnára a Jakuba Demeka 2:0. V druhej časti hry však súper vyrovnal v priebehu dvoch minút, víťazný gól strelil v záverečnom dejstve Sebastian Jasečko, syn bývalého slovenského reprezentanta Stanislava Jasečka.

VIDEO 17-ročný slovenský talent hviezdou prestížneho derby: Krásny hetrik Filipa Mešára proti Česku

Slovensko 18 - Česko 18 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
Góly: 2. Molnár (Šramaty, Dvorský), 4. Demek (Mešár, Bačo) - 27. Moravec (Brabenec), 29. Šedivý (Jasečko), 51. Jasečko (Šapovaliv). Rozhodovali: Novákm, Hronský - Jedlička, Durmis, vylúčení: 7:6 na 2 min, navyše: Krejsa (ČR) 10 min osobný trest, presilovky: 1:2, oslabenia 0:0