window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

Koronavírus mu ničí šance na NHL

MINNESOTA - Hokejový klub NHL Minnesota Wild poslal rakúskeho útočníka Marca Rossiho domov, aby bol so svojou rodinou. Devätnsáťročný hokejista prekonal koronavírus a nebol stále zdravotne v poriadku. Kedy sa do zámoria vráti ešte nie je jasné. Informoval o tom portál TSN.
Zdroj: 38261
Zdieľajte:

Talentovaný hokejista sa stal deviatkou draftu 2020, na svoju premiéru v NHL ešte čaká. V minulej sezóne zaznamenal v juniorskom tíme Ottawa 67s (OHL) 120 bodov (39 gólov) v 56 zápasoch. Rakúsko reprezentoval na majstrovstvách sveta do 20 rokov 2021 v Kanade, v štyroch dueloch nebodoval.

Prečítajte si aj

Poprad opustil zahraničný obranca, mieri späť domov
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články