Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Spezza ostáva v Toronte, brankára si z waiver listiny zobralo NJ Devils a skúseného obrancu na ňu zapísalo Calgary

TORONTO - Skúsený útočník Jason Spezza ostáva súčasťou Toronta Maple Leafs. Počas 24 hodín si ho z waiver listiny nestiahol žiadny tím.
Tavares Matthews Spezza Tavares Matthews Spezza.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Hráčov agent totiž verejne povedal, že ak si dvojku draftu NHL 2001 niekto vezme, tak ukončí kariéru, pretože nechce hrať za žiadny iný tím ako ten z rodného mesta, s ktorým plánuje vyhrať Stanley Cup. Maple Leafs však prišlo o brankára. Aaron Dell sa podľa očakávaní sťahuje, no nezískal ho Edmonton Oilers, ale New Jersey Devils. Aj tento klub mal po nečakanom ukončení kariéry Coreyho Crawforda miesto na vyplnenie.

Prečítajte si aj

Alexander Lukašenko a Rene Fasel počas stretnutia v Minsku.Oficiálne: MS 2021 v Bielorusku nebudú, o dejisku sa rozhodne neskôr

24 hodín vydržali na waiver listine Brett Ritchie (Calgary Flames), Alex Biega (Detroit Red Wings) a Joel Kellman (San José Sharks). Na ročnom dvojcestnom kontrakte za 700 tisíc dolárov sa s Calgary Flames sa dohodol skúsený obranca Michael Stone. Kanadský klub ho obratom tiež poslal na waivers. Ak si ho do zajtrajšieho večera nik nezoberie, ostane "plameňom".

Zdieľajte:
Zdroj informácií: prohockeyrumours.com

Diskusia

Podobné články