VIDEO Washington prehral prvý zápas, Chára odohral takmer 20 minút

NEW YORK - Hokejisti Pittsburghu Penguins zaznamenali prvé víťazstvo v novej sezóne zámorskej NHL, keď si v nedeľu večer poradili doma s Washingtonom Capitals 4:3 po predĺžení a nájazdoch. V nich sa ako jediný presadil vo štvrtej sérii Jake Guentzel.
Zdroj: 38289

Capitals naopak prvýkrát v ročníku nebodovali naplno. V ich drese opäť nechýbali dvaja slovenskí reprezentanti. Zdeno Chára strávil na ľade 19:18 minút a zaznamenal tri strely na bránku, tri hity, dva bloky a jeden plusový bod. Richard Pánik odohral 13:21 minút, taktiež trikrát ohrozil súperovu bránku, prial štyri bodyčeky, no pripísal si jednu "mínusku".