VIDEO V Košiciach sa v súboji s Duklou na ľade iskrilo: Český obranca v incidente s čiarovým rozhodcom

KOŠICE - Hokejisti HK Dukla Trenčín zvíťazili v zápase 31. kola Tipos extraligy na ľade HC Košice 3:0. Ich góly strelili Lukáš Paukovček, Juraj Bezúch a Oliver Okuliar, brankár Connor Lacouvee dosiahol prvé čisté konto v slovenskej extralige.
David Růžička sa dostal do incidentu s čiarovým rozhodcom.
David Růžička sa dostal do incidentu s čiarovým rozhodcom. Zdroj: Sport2 - screenshot

Zaujímavý súboj dvoch tradičných hokejových bášt priniesol poriadne bojovný hokej a to hlavne v prvej časti hry. Keďže gól sme v prvej tretine nevideli, najviac zaujala potýčka, po ktorej 32-ročný český obranca Košíc David Růžička skončil s trestom do konca zápasu. Zadák oceliarov sa nevyhol zbytočnému kontaktu s čiarovým rozhodcom, ktorý sa pri snažení udržať kohútov od seba ocitol na ľadovej ploche.

Jan Šťastný na lavičke HC Košice.Košice majú vytypované ďalšie posily: Po víkende by sme mohli privítať jedného nového hráča

Všetkých gólov sa v Košiciach dočkali až v druhej polovici zápasu, keď najprv v 33. minúte využil presilovú hru hosťujúci Paukovček, druhý zásah Dukly pridal v 50. minúte Bezúch a na 3:0 v prospech Trenčína už do prázdnej bránky oceliarov upravoval Okuliar.

Zdroje informácií: TASR, hokejoyysvet.sk, Tipos Extraliga, Sport2