Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Posledná Skalica s ďalším cenným úlovkom: Na Záhorie prichádza viacnásobný reprezentant Česka, ktorý okúsil KHL

SKALICA - Aktuálne posledný desiaty celok prvoligovej SHL HK iClinic Skalica pokračuje v skvalitňovaní kádra. Po návrate talentovaného centra a niekdajšieho tímového lídra Šmidu oznámili Záhoráci ďalšiu cennú posilu.
Stanislav Balán ešte v drese Dukly Trenčín.
Stanislav Balán ešte v drese Dukly Trenčín. Zdroj: TASR - Radovan Stoklasa
Zdieľajte:

Prvoligová Skalica, ktorá s trinástimi bodmi aktuálne uzatvára tabuľku SHL, volá do boja. Po oznámení veľkého návratu bývalého tímového lídra Šmidu, získali Záhoráci do kádra ďalšiu cennú posilu.

Prečítajte si aj

Hokejisti HK Skalica splnili predsezónny cieľ.Veľká radosť na Záhorí: Do Skalice sa vracia talentovaný center a niekdajší líder

"VITAJ VE SKALICI, STANO! K tímu HK iClinic Skalica sa pripája aj český útočník Stanislav Balán. V minulom roku nastupoval za extraligový Trenčín. 34-ročný útočník v minulosti nastupoval za Poprad v extralige aj KHL a bol niekoľkonásobný reprezentant Českej republiky," privítala Skalica českého útočníka na klubovom webe.

VITAJ VE SKALICI, STANO! 🏒🥅 K tímu HK iClinic Skalica sa pripája aj český útočník Stanislav Balán. V minulom roku...

Uverejnil používateľ HK Skalica Utorok 12. januára 2021

Balán na Záhorie prichádza z českého celku SHK Hodonín, za ktorý v tejto sezóne odohral len šesť zápasov s bilanciou dva góly plus jedna asistencia, ešte minulú sezónu pôsobil v tíme Dukly Trenčín.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: hokejovysvet.sk, hkskalica.sk

Diskusia

Podobné články