Spišská Nová Ves strelila Skalici sedem gólov, Tyczynski s hattrickom: Žilina stále stopercentná

TRNAVA - Hokejisti HK Gladiators Trnava vyhrali v piatkovom zápase 8. kola SHL nad HC 19 Humenné 5:3.
Zdroj: 37384

HK Gladiators Trnava - HC 19 Humenné 5:3 (0:0, 3:2, 2:1)

Góly: 21. Antonov (Kamenický), 32. Kukumberg (Antonov), 36. Antonov (Kohút), 55. Matejka (Jaša, Klema), 60. Kukumberg (Antonov) – 23. Vaško (Markuš, Hopkovič), 25. Šimčák (Valečko, Hopkovič), 59. Solomonchak (Novický). Rozhodovali: M. Valachovič, Moller - T. Valachovič, Haringa, vylúčení: 7:3, navyše: Trnka (Trnava) 10 minút za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0

Poprad otočil duel v Košiciach, Detva rozbila DVTK, Slovan prehral v Trenčíne, víťazne Nitra aj Zvolen

HK iClinic Skalica - HK Spišská Nová Ves 4:7 (2:1, 1:2, 1:4)

Góly: 14. Včelka (Lušňák, Hujsa), 16. Kotvan, 26. Nemec (Kuba, Kotzman), 60. Šátek (Hílek) – 3. Tyczynski (Rapáč, Piačka), 33. Korenko (Tyczynski), 35. Tyczynski (Matej, Korenko), 48. Tyczynski (Piačka), 52. Jakúbek (Džugan, Vartovník), 56. Hvila (Tyczynski), 57. Vartovník (Chovan, Černý). Rozhodovali: Krist, Krajčík - Šefčík, Junek, vylúčení: 3:2, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0

MHK Dubnica nad Váhom - Vlci Žilina 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

Góly: 29. Cíger (Jurčík), 35. Markovič (Petráš). Rozhodovali: Čahoj, Píšťanský - P. Tvrdoň, Nosek, vylúčení: 9:5, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1

HK VITAR Martin - HK'95 Považská Bystrica 5:3 (2:2, 3:0, 0:1)

Góly: 2. Themár (Špirko, Babka), 7. Barto (Dvořák, Fafrák), 25. Pokrivčák (Jurášek, Špirko), 32. Ligas (Murček, Poliaček), 33. Paulíny (Dvořák) – 2. Hrušík (Dolinajec, Turjan), 15. Rufati (Nádašdi, Hrušík), 49. Ligas (Rufati). Rozhodovali: Rojík, Kollár - Hajnik, Staššák, vylúčení: 7:8, navyše: Murček (Martin) 10 minút za nešportové správanie sa, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

HC Topoľčany - HK Autorácz Levice 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Góly: 4. Varga (Kalináč, Jurák), 30. Hlinka (Fábry, Varga), 39. Kalináč (Jurák, Varga), 46. Novák (Jurák, Laššo) – 38. Uhnák (tr.s.). Rozhodovali: Vido, Hatala - Stankovič, Lesay, vylúčení: 7:8, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0