Žilina skvelou otočkou získala tri body, výborný zápas pre Richarda Rapáča, víťazne aj Martin, Skalica a Bystrica

LEVICE - Hokejisti HK Autorácz Levice prehrali v 7. kole SHL s HK VITAR Martin po predĺžení a nájazdoch 2:3.
Zdroj: 36643

HK Autorácz Levice - HK VITAR Martin 2:3 pp a sn (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 2. Rácz (Šimko), 21. Múčka (Róbert Huna) – 3. Murček (Poliaček), 49. A. Themár (D. Babka, Špirko), rozhodujúci nájazd Poliaček. Rozhodovali: Rojík, Vido - Staššák, Šebeň, vylúčení: 7:9, presilovky a oslabenia: 0:0.

Vlci Žilina - HC Topoľčany 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)

Góly: 33. Koyš (Jurčík), 36. Urban (Petráš, Mikula), 48. Skladaný (Grebenčšhikov, Jakubík) – 22. Varga, 29. Varga (Jurák, Danišovský). Rozhodovali: vylúčení: 4:10, navyše: Hlinka (Topoľčany) 10 minút za vrazenia na mantinel, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:1

HK iClinic Skalica - HK Gladiators Trnava 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Góly: 13. Klučiar (O. Janík, Štumpf), 19. Včelka (Hujsa, A. Kotzman) – 22. Antonov (Kukumberg, Kamenický). Rozhodovali: Moller, Šefčík - Crman, Lepieš, vylúčení: 3:6, navyše: Včelka (Skalica) 10 minút za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0

HK'95 Považská Bystrica - HC 19 Humenné 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

Góly: 3. J. Zlocha (Drevenák, J. Ďurkech), 41. Drevenák (Ligas, J. Zlocha), 49. Nahálka (Pšurný, M. Dolinajec) – 43. Borov (Šiňanský). Rozhodovali: Krajčík, Lesay - Makúch, Drblík, vylúčení: 6:9, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0

HK Spišská Nová Ves - MHK Dubnica nad Váhom 5:3 (0:0, 3:0, 2:3)

Góly: 23. Hvila (Tyczynskí, Rapáč), 38. Jakubek (Vartovník, Džugan), 40. Rapáč (Hvila), 43. Rapáč (Hančák), 60. Džugan (Hvila) – 51. Kanaet (Janík), 55. Ondtruš (Dmitriev), 59. Maniaček (Luhový). Rozhodovali: Jobbágy, Smrek - Riš, Pribula, vylúčení: 8:7, presilovky: 4:0, oslabenia: 0:0