Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Čada aj Sloboda skončili v Bratislava Capitals, tím dočasne povedie Pašek a obranu vystužil mladý Kanaďan

BRATISLAVA - Slovenský hokejový klub iClinic Bratislava Capitals ukončil spoluprácu s hlavným trénerom Rostislavom Čadom. Do nástupu nového trénera bude na striedačke Dušan Pašek s doterajšími asistentmi Štefanom a Romanom Megom, ktorí majú trénerské licencie.
Zdroj: 36721
Zdieľajte:

O novom trénerovi momentálne prebiehajú rokovania. "Tím v poslednom čase nepodával optimálne výkony, zároveň bolo potrebné dať tímu nový impulz, preto sme sa vzájomne dohodli na ukončení spolupráce. Pánovi Čadovi ďakujeme za jeho účinkovanie v klube, pričom bolo vidieť, že niektorí hráči pod jeho vedením urobili progres vo výkonnosti," povedal viceprezident a generálny riaditeľ účastníka medzinárodnej Ice Hockey League Dušan Pašek v tlačovej správe.

Pozrite si aj

VIDEO Najpamätnejšie bitky: Tomáš Hrnka vs. Brock Trotter

Mužstvo opustil aj obranca Karol Sloboda a posilnil ho 22-ročný Kanaďan Maxime Fortiere, ktorý doteraz pôsobil v zámorských súťažiach. Klub dodal, že naďalej pracuje na posilnení kádra. Capitals nastúpia najbližšie v pondelok 30. novembra proti Innsbruck-Die Haie na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články